У Вікторіанську епоху люди вигадали цікавий спосіб таємного спілкування з друзями та коханими. Коли про свої почуття не можна було говорити відкрито, вони передавали таємні послання за допомогою елегантних і витончених квіткових композицій. Тепер і ви можете створити букети, щоб поспілкуватися мовою квітів.
Вивчіть мову квітів
Це швидка сімейна гра, що переносить учасників до Вікторіанської Англії й пропонує зайнятися складанням квіткових композицій.
Ігролад
У грі використовують 18 карт, які затасовують в одну колоду. Партія триває 3 раунди.
Наприкінці раунду гравці перевертають карти в композиціях, що лежать долілиць, і виконують зазначені на картах дії.
Кожне серце на картах приносить 1 очко. Також на картах можуть бути додаткові умови здобуття переможних очок.
Після третього раунду визначається переможець – ним стає гравець із найбільшою кількістю очок.
Доповнення «Помаранчеві квіти»
М’які, пастельні кольори букета – це чудово, але якщо ви бажаєте привернути увагу, варто додати у свою композицію трохи помаранчевого. Флористи знають, що вдало доданий лілійник може стати родзинкою букета. Утім, якщо всі постійно додаватимуть помаранчеві квіти, композиції втратять свою унікальність. Тож стежте за модою, але знайте міру.
Додайте 4 карти помаранчевих квітів в основну колоду та грайте за звичайними правилами.
Доповнення «Зелень»
Щоб створити найкрасивіший букет, квіти часто обрамляють декоративною зеленню. Довгі стебла троянд, мабуть, ніколи не вийдуть із моди, а додана папороть лише підкреслить красу квітів. Але не переборщіть із зеленню – не забувайте, що це все-таки квіткова композиція.
Додайте будь-які 4 карти зелені в основну колоду. Відкладіть убік позосталу карту. Якщо ви граєте з доповненням «Помаранчеві квіти», використовуйте всі 5 карт зелені. Грайте за звичайними правилами.
Доповнення «Стрічки»
Коли ви даруєте комусь букет, то чому б не перев’язати його красивою стрічкою? Правильно підібрана стрічка багато розповість про ваші почуття і підкреслить красу букета. Такий жест не залишиться непоміченим.
Якщо ви не граєте з доповненням «Зелень», відкладіть убік карту зеленої стрічки. Перетасуйте карти стрічок та відкрийте кілька карт залежно від кількості гравців: 1 карту для одного або двох гравців, 2 карти – для трьох і 3 карти – для чотирьох. Покладіть відкриті карти горілиць біля колоди, решту карт відкладіть убік.
Грайте за звичайними правилами. Наприкінці раунду гравці здобувають очки за свої композиції та за відкриті карти стрічок. У разі нічиєї за умовами карт стрічок усі претенденти здобувають очки (за винятком карти зеленої стрічки).
Кольори квітів
Видавець: Geekach
Мова: Українська
Учасників: 2-4
Час проведення: 20-30 хв
Вік: 8+