Згадайте, як мило виглядають вівці, що пасуться на лузі, коли ви спостерігаєте за ними, припустимо, з вікна поїзда. Вони ж такі доброзичливі, їдять травичку та привітно бе-е-кають у ваш бік. Але чи все так мирно виглядає, як здається на перший погляд?! Звичайно, ні! Насправді, овечки розділені на стада, а між стадами йде справжня війна за території пасовища. Красива гра розкриє нам подробиці цих протистоянь і запропонує взяти в них безпосередню участь.
Настільна гра має дуже прості правила, які зрозуміють навіть найменші учасники гри. Однак за простими правилами криється непроста стратегія. Для перемоги в грі учасникам необхідно прораховувати ходи наперед, прогнозувати дії суперників тощо. Тим не менш, Бойові вівці — це чудова сімейна гра, яка збере за одним столом, як дітей, так і їхніх батьків. Ще вона дуже яскрава, красива і якісна, сміливо можете розглядати її як гру на подарунок.
ПЕРЕД ГРОЮ
Учасники гри постануть в ролі пастухів, кожен з яких отримує по 16 жетонів овець свого стада (свого кольору), а також по чотири елементи пасовища, кожен з яких поділений на шестикутні плитки.
СКЛАДАЄМО ПАСОВИЩЕ
Гравці по черзі викладають на столі по одному елементу пасовища, поки не сформують весь луг. Кожен елемент пасовища, хоча б однією стороною мусить примикати до вже розміщеного поля.
Коли пасовище сформовано, гравці виставляють на ньому своє стадо овець. Увесь стіс жетонів овець вони мусять виставити на будь-якому шестикутнику, розташованому по периметру загального поля.
ЯК ГРАТИ
Гравці ходять по черзі. У свій хід гравець знімає половину жетонів овець з одного зі своїх стосів (у найперший хід — це єдиний стартовий стіс овець) і переносить їх по прямій в будь-якому доступному напрямку пасовища.
Переносить або до кордону пасовища, або до жетона іншої вівці, де й залишає своїх овечок. Увага! Гравець може переносити жетони овечок тільки в тому випадку, якщо на початковій позиції залишиться хоча б одна овечка. Також, заборонено переміщення заблокованих овечок.
МЕТА ГРИ
Кожен гравець намагатиметься розмістити на пасовищі якомога більше своїх овечок. Коли ніхто з гравців не зможе походити (всі ходи будуть заблоковані), настає кінець гри. Учасники підраховують пасовища (шестикутники зі своїми овечками — у кого їх більше, той і переміг. У разі рівності зайнятих пасовищ перемагає гравець з максимальним числом зайнятих шестикутників, розташованих по сусідству.
Видавець: Lelekan
Мова: Українська
Учасників: 2-4
Час проведення: 15 хв
Вік: 7+